, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

UAB „Egloveta“ nuo 2003 m. yra įsikūrusi Vilniuje ir iki šių dienų sėkmingai veikia viešojo maitinimo paslaugų sferoje, kasdieną vartotojams pasiūlydama aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio lietuviškos bei europietiškos virtuvės patiekalus.

Įmonėje suburtas kūrybiškas, kruopštus, ir energingas keturiolikos darbuotojų kolektyvas ne tik nėra pakitęs per bendrovės gyvavimo metus, bet ir gebantis per dieną aptarnauti arti 400 klientų. Neplanuodami patiekalų diena į priekį, nuolatos eksperimentuojame ir pasiūlome gaminius, kurie savo skoniu ir kokybe niekada neatsibosta.

Darbas ilgametėje, nekintančių profesionalų komandoje kiekvieną dieną leidžia nudžiuginti mūsų mylimą klientą ne tik išskirtinių naujų patiekalų asorti ar draugišku ir šiltu aptarnavimu, bet ir kokybiška, tiesiai iš Lietuvos ūkininkų atvešta ekologiška produkcija bei patiekalų šviežumu ir gardumu.

Įmonės tikslas: užtikrinti kokybiškas viešojo maitinimo paslaugas.

Įmonės vertybės: Atsakomybė, kokybė ir profesionalumas.

Įmonėje vadovaujamės taisykle, jog maisto šedevrus ruošiame ne tiems, kurie paragavę jų išgyventų, bet tiems, kurie paragavę patirtų tikrą gyvenimo džiaugsmą.

Šiuo džiaugsmu mums garbė pasidalinti su Jumis,

UAB „EGLOVETA“ KOMANDA